16 жовт. 2018
Вітаємо колег!
![](/uploads/org5277/news_1539695316__thumb.jpg)
Колектив Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості щиро вітає з відомчими нагородами директора Коптєву Ольгу Миколаївну та педпрацівників: Кумпана Віктора Олексійовича, Гріднєву Євгенію Володимирівну і Зеленського Віталія Миколайовича.
8 жовт. 2018
Щаслива учительська доля
![](/uploads/org5277/news_1538987915_183_thumb.jpg)
5 жовтня 2018 року учнівська молодь вітала своїх наставників концертом «Вклоніться люди вчителю своєму», присвяченому святкуванню Дня працівника освіти.
5 жовт. 2018
«Вклонімося учителю своєму»
![](/uploads/org5277/news_1538742105__thumb.jpg)
4 жовтня 2018 року на честь відзначення Дня вчителя відбувся конкурс декламаторів серед учнів перших курсів під гаслом «Вклонімося учителю своєму».
28 вер. 2018
«Пісенні заграви»
![](/uploads/org5277/news_1538130810__thumb.jpg)
28 вересня 2018 року у приміщенні Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького відбувся «Великий гранд-концерт «Пісенні заграви» Черкаської обласної філармонії, на якому були присутні учні навчальних закладів професійної освіти обласного центру.
24 вер. 2018
Свято «Вересневі самоцвіти»
![](/uploads/org5277/news_1537778949__thumb.jpg)
48 років поспіль у перший місяць осені в обласному центрі пройшов Всеукраїнське свято театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти», якого з нетерпінням чекали усі містяни, серед них й вихованці Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості.
20 вер. 2018
У Кропивницьку відбувся Х Фестиваль молодіжної книги на вулиці Дворцовій
![](/uploads/org5277/news_1537450994__thumb.jpg)
Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості долучився до Фестивалю на вулиці Дворцовій у креативній майстерні, у якій учасники та гості мали змогу отримати натхнення на креативні ідей декоративно-ужиткової творчості, письменництва та поезії, а також ознайомитися з творчими надбаннями учнівської молоді професійної освіти Кіровоградщини.
17 вер. 2018
15 вересня 2018 року обласний центр відзначав День міста
![](/uploads/org5277/news_1537447656__thumb.jpg)
Кропивницький – моє рідне місто!
Красу твою оспівуєм в піснях!
Церкви, театр, музеї та будівлі
Й вечірні вулиці в міських вогнях.
3 вер. 2018
Вітаємо з початком нового навчального року!
![](/uploads/org5277/news_1535968678__thumb.jpg)
Колектив Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості вітає Вас з початком нового навчального року!
2 лип. 2018
Літні збори активної молоді
![](/uploads/org5277/news_1530535536__thumb.jpg)
Два дні поспіль у Кіровоградському Центрі розвитку місцевого самоврядування тривав тренінг на тему «Децентралізація: для чого об'єднуватися і що відбувається в громадах після об'єднання?» для молодих лідерів та лідерок із районів Кіровоградської області – активістів мережі учнівського самоврядування навчальних закладів професійно-технічної освіти Кіровоградської області.
4 черв. 2018
А ми йдемо в театр
![](/uploads/org5277/news_1528131741__thumb.png)
3 червня 2018 року Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості для учнів навчальних закладів професійно-технічної освіти обласного центру організував перегляд вистави Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. Л. Кропивницького.