21 бер. 2018
Всесвітній день поезії
![](/uploads/org5277/news_1521720306__thumb.jpg)
Юні поети та декламатори – учні навчальних закладів професійно-технічної освіти м. Кропивницького взяли участь у відзначені Всесвітнього Дня поезії.
12 бер. 2018
Шевченко і наш край
![](/uploads/org5277/news_1520922936__thumb.jpg)
7 березня 2018 року на честь 204-ї роковини від дня народження Тараса Григоровича Шевченка Центральноукраїнським державним будинком художньої та технічної творчості організовано проведення тематичного літературного салону «Шевченко і наш край».
7 бер. 2018
Світле свято Березня!
![](/uploads/org5277/news_1520407567__thumb.jpg)
Традиційно Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості ініціює проведення заходів, які відбуваються для учнівської молоді професійно-технічної освіти.
2 бер. 2018
«З коханими не розлучайтесь…»
![](/uploads/org5277/news_1519991643__thumb.jpg)
Прийшовши до нас з-за кордону День закоханих, стало одним із найпопулярніших молодіжних свят.
З цієї нагоди Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості для учнівської молоді професійно-технічної освіти міста Кропивницький організував проведення музично-поетичного концерту «З коханими не розлучайтесь…».
12 лют. 2018
У Житомирі пройшов Всеукраїнський фестиваль «Розстріляна молодість»
![](/uploads/org5277/news_1518528140__thumb.jpg)
Традиційно у Житомирі проходить Всеукраїнський літературно-музичний фестиваль-реквієм вшанування воїнів України «Розстріляна молодість». Це вже 9-й за підрахунком фестиваль-реквієм.
Фестиваль був заснований, як обласний, 2000 року у Житомирі письменником, членом Національної Спілки письменників України, полковником СБУ в запасі Анатолієм Шмалюком в пам’ять про своїх побратимів, з метою патріотичного виховання молоді на кращих зразках поетичної та пісенної творчості, пов’язаних з «афганською» тематикою. Згодом фестиваль став Поліським регіональний, а у 2009-му році переріс у Всеукраїнський. За роки існування до участі у фестивалі долучилися понад 5 тисяч творчих особистостей. У зв’язку з подіями на сході України в останні роки під час фестивалю вшановують і воїнів АТО.
30 січ. 2018
100-річчя бою під Крутами
![](/uploads/org5277/news_1517381268__thumb.JPG)
29 січня 2018 року в обласному центрі пройшли урочистості, присвячені 100-річчю бою під Крутами, в яких взяли участь вихованці театрального гуртка Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості.
22 січ. 2018
День Соборності та Злуки
![](/uploads/org5277/news_1516637460__thumb.JPG)
22 січня 2018 року в обласному центрі пройшли урочистості, присвячені Дню Соборності, в яких взяли участь вихованці театрального гуртка Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості.
28 груд. 2017
Новорічний фестиваль «А ми – талановиті!»
![](/uploads/org5277/news_1515663362__thumb.jpg)
27 грудня 2017 року Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості організував і провів для учнів професійно-технічного училища № 8 новорічний фестиваль «А ми – талановиті!»
15 груд. 2017
Свято поетичного слова
![](/uploads/org5277/news_1513589045__thumb.jpg)
14 грудня 2017 року відбулася презентація збірки віршів поетів-аматорів учнів професійно-технічних навчальних закладів області «Усі ми – діти нашої Землі…»
4 груд. 2017
Третій Форум українських патріотичних справ «Ми – Українці!»
![](/uploads/org5277/news_1512397498_155_thumb.jpg)
1-2 грудня 2017 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді МОН України відбувся Третій Форум українських патріотичних справ «Ми – Українці!» куди я поїхала за новими знаннями, знайомствами та натхненням у складі команди тренерів з національно-патріотичного виховання.