24 лист. 2017
«Японія – незвична країна» - фестиваль японської культури
![](/uploads/org5277/news_1511853322_154_thumb.jpg)
У приміщені академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького 23 листопада 2017 року пройшов, організований Центральноукраїнським державним будинком художньої та технічної творчості, обласний фестиваль японської культури серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області.
3 лист. 2017
У мітінгу-реквієму для міської громади лунали вірші вихованців Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості
До 80-х роковин Великого терору – масових політичних репресій 1937 – 1938 років 2 листопада 2017 року у обласному центрі біля пам’ятного знаку «Борцям за волю України – жертвам політичних репресій» відбувся мітінг-реквієм.
1 лист. 2017
Збір лідерів учнівського самоврядування
![](/uploads/org5277/news_1509949718__thumb.png)
31 жовтня 2017 року на базі Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості проведено чергове засідання Кіровоградської обласної ради лідерів учнівського самоврядування (інформація оновлюється)
20 жовт. 2017
Поліція, громада і спільні дії
![](/uploads/org5277/news_1508760285__thumb.jpg)
Вчора в соціальному центрі матері і дитини були гості... І вареники. Такі події трапляються у центрі нерідко: заклад є не тільки тимчасовим помешканням для жінок з крихітними дітьми, але й допомагає соціалізуватись молодим мамам, чиє життя переважно пройшло у притулках та інтернатах. Втім, сама концепція заходу була незвичною. До жінок завітали патрульні поліцейські, професійні кухарі і аматорки кулінарної справи. Всі разом вчились робити вареники - таку звичайну і дуже домашню страву.
19 жовт. 2017
Всеукраїнський семінар-практикум «Патріотизм та національна свідомість — ознака сучасної учнівської молоді» та Фестиваль-конкурс пісні і танцю національних меншин «Україна — мій дім»
![](/uploads/org5277/news_1508841094__thumb.JPG)
З 10 по 12 жовтня 2017 року Волинським державним центром естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів за підтримки управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації проведено Всеукраїнський семінар-практикум директорів державних позашкільних навчальних закладів «Патріотизм та національна свідомість – ознака сучасної учнівської молоді». На захід прибуло 11 учасників з 8 областей України, а також директори позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів Волинської області.
13 жовт. 2017
День захисника України
![](/uploads/org5277/news_1507886907_149_thumb.jpg)
Вихованці гуртків Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості приймали активну участь у підготовці та проведені заходів до Дня захисника України та Дня Українського козацтва, що відбулись протягом 10 – 13 жовтня 2017 року на базі професійно-технічних навчальних закладів області.
2 жовт. 2017
Свято театрального мистецтва
![](/uploads/org5277/news_1506926742__thumb.JPG)
В обласному центрі розпочалося 47 Всеукраїнське свято театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти»
28 вер. 2017
День працівника освіти
![](/uploads/org5277/news_1507013662_147_thumb.JPG)
У першу неділю жовтня в Україні відзначається професійне педагогічне свято – День працівника освіти. 28 вересня 2017 року вихованці творчих гуртків Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості взяти участь у святкуванні Дня працівника освіти, який проходив у приміщені Вищого професійного училища № 9.
28 вер. 2017
Благочинна акція в обласному госпіталі ветеранів війни
![](/uploads/org5277/news_1506923625__thumb.jpg)
27 вересня 2017 року Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості організував та провів благочинну акцію в обласному госпіталі ветеранів війни.
18 вер. 2017
Відзначення дня міста
![](/uploads/org5277/news_1505747777__thumb.jpg)
16 вересня 2017 року обласний центр відзначив 263 річницю від дня заснування. З цієї нагоди у місті відбулись різноманітні святкові заходи.